Sisseastujatele

Iisaku Gümnaasium pakub lisaks kvaliteetse keskhariduse omandamisele võimalust õppida meedia (õppesuund väljatöötamisel) ja spordi õppesuunal.

MIKS VALIDA ÕPPIMISEKS IISAKU GÜMNAASIUM?

Kaasaegne õpikeskkond

Koolis tegutseb mitmeid huvialaringe. Iisaku gümnaasiumi spordisaalis, staadionil, jõusaalis, lasketiirus ja valgustatud rulli- ja suusarajal on võimalik harrastada erinevaid spordialasid. Gümnaasiumiga samas majas töötab Iisaku Kunstide kool, kus õpetatakse mängima erinevaid pille, tehakse kunsti ja saab võtta tantsutunde.

Mugav ja soodne

Iisaku gümnaasiumis on inimese arengule soodne õpi- ja töökeskkond. Õppetöö toimub kaasaegsetes ja hubastes ruumides. Koolil on õpilaskodu.

Õpe

Lisaks kohustuslike ainetele on gümnaasiumisastmes esmakordselt õpinguid alustavatel õpilastel võimalik valida meedia või spordi suund.